Aveo – inspirowane naturą

Aveo - inspirowane naturą

Spis treści

Kreatywność, pomysłowość oraz przedsiębiorczość – w tym tkwi siła Villeroy & Boch. Dzięki temu, że oferują szeroką gamę produktów zarówno do łazienek, jak i innych pomieszczeń domowych oraz bardzo wnikliwej analizie rynku są oni najdłużej działającą firmą ceramiczną na świecie – funkcjonują od 260 lat. Popularność zawdzięczają fantazyjnym projektom oraz wysokiej jakości materiałom używanych w produkcji.

wanna Aveo inspirowane naturą

Dzisiaj prezentujemy najnowszą kolekcję wspomnianej już marki. Projekt Aveo to inspirowana naturą kompozycja wyposażenia łazienki, która cechuje się owalnymi, opływowymi kształtami oraz kuriozalna asymetrią. Jej centralnym elementem jest masywna wanna kształtem przypominająca gniazdo. Jej wielką zaletą są wysokiej ściany, które stanowią perfekcyjne wsparcie dla umęczonych ramion, kręgosłupa oraz głowy – stuprocentowy relaks gwarantowany. Wszystkie techniczne unowocześnienia tej wanny wirowej są sprytnie ukryte w jej wnętrzu, a to z kolei sprawia, że to, co widzisz, to tylko i wyłącznie gładka, lśniąca powierzchnia. Mechanizm regulowany jest za pomocą małego pilota. Na koniec warto dodać, że wanna bardzo dobrze się prezentuje zarówno jako wolnostojąca, jak i zabudowana.

wanna 4 Aveo inspirowane naturą

Aveo zostało zaprojektowane przez Conrad & Partners, którzy zadbali o to, by poszczególne elementy łazienki zlewały się w jedną, harmonijna całość.

Powiązane artykuły