Artystyczne umywalki

Spis treści

Łazienka przypominająca galerię dzieł sztuki? Teraz to możliwe! Coraz częściej projektanci tworzą umywalki przypominające bardziej rzeźby, niż typowe łazienek. Wszystkim, którzy lubią i nie boją się eksperymentować przedstawiamy ciekawe umywalki.

Umywalka o nazwie „Randezvous with the future” wygląda jak nowoczesna . Dzięki zmysłowym, zaokrąglonym kształtom i lśniącym wykończeniom będzie niezwykłą ozdobą każdej łazienki. Autor tego projektu, Cenk Kara, stworzył element wyposażenia, który przykuwa uwagę i z pewnością będzie stanowił punkt centralny wnętrza. Ciekawa propozycja dla wielbicieli nietypowych przedmiotów codziennego użytku. Więcej projektów tego autora można obejrzeć na stronie: http://cenkkara.blogspot.com/

Kolejną niecodzienną propozycją jest umywalka zaprojektowana przez Philip’a Watts’a w kształcie wydłużonej kropli wody. To drugi, po pisuarze, element łazienkowy z serii „Spoon”. Kolekcja ta zyskała już dużą popularność i uznanie. Minimalistyczny tej umywalki sprawia, że będzie ona dobrze wyglądać w nowoczesnej, prostej łazience. Umywalkę można kupić w sklepie internetowym Philip Watts Design za ok. 680 funtów.

spoon Artystyczne umywalki

Naszą ostatnią propozycją są umywalki firmy Arredo, stworzone przez włoskich projektantów. Wyróżniają się one nowoczesnym, minimalistycznym wyglądem bez tradycyjnych odpływów i otworów na kran. Te ceramiczne dzieła sztuki o zaokrąglonych kształtach, przypadną do gustu miłośnikom unikalnych przedmiotów. Ceny tych umywalek wahają się od 250 do 300 funtów. Można je zamówić w sklepie Arredo: http://www.arredo.co.uk

Projektanci wciąż udowadniają, że nawet zwyczajna łazienka może stać się miejscem niezwykłym dzięki nietypowym elementom wyposażenia. Która z tych propozycji najbardziej Wam się spodobała?

Powiązane artykuły