Armani & Swarovski

Spis treści

Kreatorzy mody z Hong Kongu mogli zobaczyć najnowszą kolekcję autorstwa wielkiej dwójki Georgio Armani oraz Swarovski, którą nie bez powodu nazwano Crystallised. Pokaz stylowych, kobiecych kreacji miał miejsce w luksusowym hotelu Four Seasons. Na wybiegu pojawiło się 14 modelek, które w sumie zaprezentowały 40 fantastycznych kompozycji.

 Armani & Swarovski

Jak można zobaczyć na zdjęciach, wiele modeli Crystallised zdążyło już pojawić się w szafach gwiazd dużego ekranu, np. Hang Ziai, Jessici Alba. Co jest w nich takiego wyjątkowego? Prezentowane suknie to zwiewne materiały, pastelowe kolory, koronki, wstążki i oczywiście Swarovskiego. Kreacje wydobywają romantyczną naturę i zarazem podkreślają wdzięk oraz kobiecość. Wśród dziewczęcych sukienek pojawiły się również seksownie wyprofilowane wieczorowe sukienie, która stanowią swoisty kontrast do innych modeli z kolekcji. Naszą uwagę przykuła czarna suknia z odkrytymi plecami oraz bogato zdobionym przodem, który dodatkowo został bardzo mocno „okrojony” – dzięki temu kreacja podkreśla piękno kobiecej szyi oraz dekoltu.

Duet Armanii & proponuje barwną kolekcję, wśród której znajdują się stroje i dodatki na każdą okazję. Crystellised jest kobieca, zwiewna i subtelna – idealna dla kobiet o romantycznej duszy.

Powiązane artykuły