Armani i Reebok łączą siły

Spis treści

Zaprojektowane przez mistrza Armaniego elitarne kolekcje EA7/ oraz Emporio / to genialne połączenie sportu z elementami mody. Od połowy sierpnia obie kolekcje będą dostępne tylko w jedynym miejscu w Polsce – w sklepie firmowym w Złotych Tarasach w Warszawie!

3 Armani i Reebok łączą siły

Globalna współpraca Giorgio Armaniego i Reeboka zaowocowała stworzeniem specjalnej kolekcji łączącej w sobie aktywny styl życia ze sportem. Marki EA7 i Emporio znane ze swojego stylu „sporty and sexy” wykorzystały innowacyjność i zaawansowane technologie Reeboka. Efektem tej współpracy są nowoczesne stroje dla wymagających kobiet i mężczyzn.

Obie kolekcje oddają sportowego ducha marki pokazane przez jednego z najbardziej znanych na świecie kreatorów mody. Globalna premiera kolekcji EA7/ oraz Emporio / odbyła się 16 stycznia podczas pokazów Milan Fashion Week w Mediolanie.

„Odzież sportowa oraz odzież przeznaczona dla osób aktywnych stały się ważną częścią garderoby współczesnego człowieka. Chcę zaproponować moim klientom stroje sportowe, które będą stylowe i wygodne. Współpraca z Reebokiem jest naturalną konsekwencją tego pragnienia” – mówi Giorgio .

EA7/ oraz Emporio / to genialne połączenie sportowej elegancji i świata mody. Unikalna kolekcja została stworzona z najwyższej jakości materiałów pod czujnym okiem samego Giorgio Armaniego. Nowoczesne, niepowtarzalne buty i stroje powstały z myślą o aktywnych, wymagających i znających się na modzie konsumentach, dla których liczy się każdy detal.

Obie kolekcje będą dostępne wyłącznie w butikach Emporio , wyselekcjonowanych sklepach Reeboka oraz innych starannie wybranych salonach sportowych na całym świecie. W Polsce do nabycia tylko w sklepie firmowym w Złotych Tarasach w Warszawie.

Powiązane artykuły