Anja Rubik dla Fendi

Spis treści

Polska gwiazda światowych wybiegów – Anja Rubik, już drugi sezon jest twarzą luksusowej marki Fendi. Ten włoski założony został w 1918 roku. Znamy go głównie z produkcji butów, futer, a przede wszystkim ekskluzywnych torebek. Inną sesję naszej modelki, tym razem dla Quazi, można zobaczyć na tej stronie internetowej.

To właśnie torby grają pierwsze skrzypce na zdjęciach wykonanych przez Karla Lagerfelda. W opozycji do wiosennej, niezwykle barwnej kampanii, jesienna charakteryzuje się oszczędnością w kolorystyce i formie. Dominują tkaniny w odcieniach granatu, zieleni i brązu.

Na zdjęciach możemy zobaczyć Anję Rubik w towarzystwie modela Baptiste Giabiconi. Anja pozuje ubrana w sukienkę przed kolano, na ramiona ma narzucony średniej długości płaszcz, który został wykończony futrem.

Fotografie prezentują najnowsze modele torebek marki Fendi. Wśród nich znajdziemy małą kopertówkę oraz duże torby, wykonane ze skóry. Każda z nich ma wytłoczone logo domu mody.

Zdjęcia Karla Lagerfelda powstały na bazie inspiracji malarstwem Edwarda Hoppera. Projektant zetknął się z jego obrazami podczas podróży do Rzymu.

Więcej tekstów poświęconych modelom torebek największych projektantów można przeczytać, przechodząc do tej strony internetowej.

Powiązane artykuły