Andrea Bocelli w Polsce

Spis treści

29 sierpnia na Stadionie Gwardii w Warszawie wystąpi światowej sławy tenor Andrea Bocelli. Kilkunastotysięczna publiczność będzie mogła wysłuchać największych dzieł solisty nocą, pod gołym niebem.

rozpocznie się o 20.30. Tenor wystąpi w towarzystwie chóru i orkiestry Sinfonia Varsovia. Gościem specjalnym będzie znana polska sopranistka Agnieszka Kurzak. Na Stadionie Gwardii usłyszymy największe przeboje Bocelliego oraz utwory z najnowszego albumu „Incanto”.

Z okazji tego niezwykłego stadion przeistoczy się w wielką operę. Specjalny system nagłośnienia, przygotowany przez włoskich inżynierów, zapewni najwyższą jakość dźwięku w każdym miejscu stadionu. Andrea Bocelli będzie korzystał ze stworzonego specjalnie dla niego mikrofonu, który oddaje całą barwę jego głosu bez zniekształceń. Dla melomanów przygotowano 10 tysięcy wygodnych miejsc siedzących.  Na stadionie staną też ogromne telebimy, aby każdy widz mógł dokładnie widzieć scenę. Organizatorzy zadbali o najlepsze rozwiązania technologiczne tak, by polska publiczność mogła w pełni delektować się muzyką.

bocelli 2 Andrea Bocelli w Polsce

Andrea Bocelli to jeden z najbardziej znanych współczesnych śpiewaków. Swoim niezwykłym głosem oczarowuje publiczność i rozbudza emocje. Od początku swojej kariery sprzedał 65 milionów płyt. Bocelli występował przed najbardziej znanymi i wpływowymi osobistościami na świecie. Słynny tenor daje tylko kilkanaście ów rocznie – w tym roku Polska znalazła się na jego trasie.

Ceny biletów zależą od miejsca na widowni i wahają się od 175 zł za miejsce stojące, do 750 zł za miejsce siedzące w strefie VIP, najbliżej sceny. Zainteresowani mogą jeszcze nabyć bilety przez Internet.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w tym niepowtarzalnym wydarzeniu kulturalnym!

Powiązane artykuły