andel’s Hotel w Łodzi

Spis treści

Czterogwiazdkowy andel’s Hotel w Łodzi to idealne miejsce dla osób, które podróżują służbowo, czy prywatnie. Znajduje się w budynku dawnej przędzalni Izraela Poznańskiego.

andels hotel w lodzi 008 andel’s Hotel w Łodzi

Na gości czeka 278 pokoi oraz apartamentów. W ofercie obok pokoi dwuosobowych znajdują się cztery dla osób niepełnosprawnych. Ponadto hotel oferuje miejsca w pokojach Suite oraz w apartamentach, które są przeznaczone na dłuższe pobyty. Bardziej wymagający goście mogą skorzystać z dwupoziomowych pokoi, z których można podziwiać panoramę miasta. Każdy pokój posiada klimatyzację, telewizję satelitarną, odtwarzacz DVD/CD oraz Internet bezprzewodowy WLAN/Wi-Fi.

andels hotel w lodzi 002 andel’s Hotel w Łodzi

Wszystkie pokoje zostały zaprojektowane przez duet Jestico + Whiles, który zadbał o oryginalny wystrój wnętrz. Łączą one w sobie historyczną atmosferę oraz nowoczesne rozwiązania designerskie. Efekt ten osiągnięto poprzez użycie ekskluzywnych materiałów, zastosowanie wyrazistych linii oraz żywych kolorów.

W hotelu znajduje się restauracja Delight. Goście mogą zasiąść na jednym z 330 miejsc, aby skosztować specjałów szefa kuchni. Oprócz restauracji, goście mają dostęp do Oscar’s Bar, który okaże się świetnym miejscem na business lunch, czy spotkanie przy kieliszku dobrego alkoholu lub filiżance kawy. Z kolei na najwyższym piętrze hotelu znajduje się Lounge Room, z którego można podziwiać widoki Łodzi przy pysznym drinku.

Dla osób zmęczonych ciągłą pracą i załatwianiem interesów hotel postanowił zapewnić możliwość zrelaksowania się. Chętni mogą skorzystać z Centrum Fitness&Spa. Znajduje się tam oszklony basen, maszyny do treningu cardio w części fitness oraz sauna sucha i parowa.

Sprzyjająca lokalizacja w kompleksie kuturalno-handlowym Manufaktura sprawi, że hotel będzie doskonałym miejscem konferencji oraz szkoleń. W obiekcie znajdziemy 1300 metrów kwadratowych przestrzeni konferencyjnej. Hotel zapewnia najnowsze wyposażenie technologiczne, jak i rzetelnych koordynatorów. Dostęp do Internetu z pewnością ułatwi każde spotkanie. Oprócz tego możliwe jest zamówienie posiłków dopasowanych do potrzeb gości oraz firm.

Hotel posiada także salę balową na czwartym piętrze. Pozwoli ona zorganizować wiele imprez, np. jubileuszowych. Ponadto goście mogą skorzystać z podziemnego parkingu.

Ceny pokoi zaczynają się od 337 zł za jedną osobę. Rezerwacji można dokonywać online bądź drogą telefoniczną.

 

Powiązane artykuły