Aleksandria koło Ustki

Spis treści

Wybierając się na wakacje nad morze często szukamy kojącego wpływu morskiego powietrza i odpoczynku od zgiełku wielkich miast. Niestety, nierzadko nie możemy tego osiągnąć, gdyż po przyjeździe, okazuje się, że to samo miejsce wybrało setki innych ludzi. Rozwiązaniem takiego problemu jest , który oferuje luksusowa willa położona w pobliżu Ustki – Alexandria.

92 Aleksandria koło Ustki

Luksusowy kurort, nawiązujący nazwą do starożytnego miasta dostatku, w zupełności zasługuje na swoją nazwę. Jego położenie w odległości 4 kilometrów od Ustki pozwala cieszyć się pomorskimi krajobrazami w jednym z najczystszych regionów Polski. W pobliżu willi (2,5 km) znajduje się dzika plaża, na którą nie można dostać się samochodem. Kurort otoczony jest wspaniałym rezerwatem, w którym znajduje się urokliwe jeziorko widoczne z okien willi.

21 Aleksandria koło Ustki

41 Aleksandria koło Ustki

Po całym dniu spędzonym na słońcu można odpocząć w niebieskim salonie na wygodnych fotelach i kanapie. A jeśli pogoda nie dopisuje, można skosztować grzanego piwa w kameralnym barku i ogrzać się przy kominku. Kurort dysponuje trzema unikalnie urządzonymi sypialniami, których skierowane na wschód okna o poranku wpuszczają wiązkę budzących promieni słonecznych. Pensjonariusze do dyspozycji otrzymują w pełni wyposażoną kuchnię, w której mogą spełniać się jako mistrzowie kuchni. Wczasowicze mogą spędzać wieczory we wspaniałym ogrodzie. Znajduje się w nim miejsce na ognisko, grill i basen (5 x 9 x 1,7 m), który wraz ze zjeżdżalnią jest doskonałym miejscem do zabaw dla dzieci. W ogrodzie zamknięto także wiele rzadkich roślin i kwiatów, dzięki czemu posiada on niepowtarzalny klimat.

42 Aleksandria koło Ustki

19 Aleksandria koło Ustki

Właściciele Alexandrii zadbali także o możliwość aktywnego wypoczynku dla pensjonariuszy, gdyż do ich dyspozycji przeznaczyli quad, 6 rowerów górskich i 2 mniejsze rowerki. Aby móc korzystać z tych wszystkich atrakcji, należy wnieść opłatę netto w wysokości 640 złotych za dobę. Kurort oferuje także możliwość wykupienia rejsów prywatnym kutrem na połów ryb na otwartym morzu oraz możliwość pobierania nauk jazdy konnej w pobliskiej stadninie. Rezerwacja i jej szczegółowe warunki dostępne są na stronie Alexandria.pl.

22 Aleksandria koło Ustki

131 Aleksandria koło Ustki

Powiązane artykuły