5 sposobów jak okazyjnie kupić markowe perfumy

zapach

Spis treści

Markowe perfumy nie należą do najtańszych – koszt flakonika zazwyczaj wynosi przynajmniej kilkaset złotych. Pomimo wysokiej ceny są one chętnie kupowane ze względu na liczne zalety. Oryginalne perfumy oferują nietuzinkowy i trwały zapach, są wykonane z naturalnych składników, a dzięki temu – bezpieczne dla naszej skóry. Jeśli lubimy wysokiej klasy produkty warto szukać okazji, które pozwolą na nabycie ulubionego flakonika w wyjątkowo korzystnej cenie. Poniżej kilka spoaobów jak kupić markowe perfumy w niższych cenach:

  1. Zakup perfum w drogeriach internetowych

Drogerie internetowe oferują wysokiej jakości markowe perfumy w znacznie niższych cenach, niż ma to miejsce w stacjonarnych sklepach. Nierzadko można skorzystać także z kuponów rabatowych, pozwalających jeszcze bardziej obniżyć cenę – nawet o kilkanaście procent w stosunku do wersji pierwotnej. Drogerie on-line mogą zaproponować tak niskie ceny z wielu powodów – nie ponoszą kosztów reklamy i lokalu, a produkty zamawiają bezpośrednio od producenta, zależnie od popytu klientów.

  1. Kody rabatowe do sklepów stacjonarnych i internetowych

Często robiąc zakupy w sklepie stacjonarnym otrzymujemy kupon z kodem, uprawniającym do określonego rabatu w przypadku kolejnej wizyty. Także na wielu stronach internetowych możemy łatwo znaleźć kupony i kody rabatowe, uprawniające do tańszych zakupów. Tego typu zniżki można z powodzeniem wykorzystać zarówno w drogeriach stacjonarnych, jak i sklepach on-line oferujących perfumy.

Połączenie zakupów w drogerii internetowej, obniżonych o dodatkowy rabat, a nierzadko również z darmową dostawą, pozwoli nabyć ulubione perfumy w naprawdę okazyjnej cenie.

  1. Promocje podczas Black Friday

Doskonałym pomysłem na okazyjny zakup perfum jest skorzystanie z promocji podczas Black Friday. W trakcie tego corocznego święta zakupów w ostatni piątek listopada można nabyć produkty najlepszych marek w wyjątkowo niskich cenach – upusty sięgają nawet kilkudziesięciu procent.

Warto śledzić zapowiedzi i jak najszybciej korzystać z promocji – oferty są tak atrakcyjne, że znikają w ekspresowym tempie. Luksusowe zapachy w Czarny Piątek możemy nabyć zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Aby wypatrzeć ciekawą okazje można skorzystać z gotowej listy sklepów z perfumami na blackfriday. Warto wtedy przeglądać na bieżąco ofertę konkretnego sklepu z perfumami ponieważ w czarny piątek ceny mogą się zmieniać z godziny na godzinę.

  1. Końcówki serii i wyprzedaże w sklepach stacjonarnych

Okazją do okazyjnego nabycia perfum są także końcówki serii i sezonowe wyprzedaże, organizowane przez stacjonarne drogerie i perfumerie. Należy zwrócić uwagę na fakt, że produkty na takich wyprzedażach mogą mieć stosunkowo krótką datę ważności lub nieco zniszczone opakowanie. Jeśli nie stanowi to problemu, warto spróbować poszukać interesującego zapachu w koszyku z wyprzedażami i ostatnimi sztukami.

  1. Strefa bezcłowa na lotniskach

Jeśli często podróżujemy samolotem, warto zajrzeć do drogerii zlokalizowanej w strefie bezcłowej lotniska. Oferowane tam perfumy mogą być zwolnione z podatku od towarów importowanych oraz VATu, dzięki czemu ich cena potrafi spaść nawet o 50%. Dodatkową zaletą jest możliwość nabycia zapachów, które nie są dostępne w standardowej ofercie polskich drogerii.

Ulubione, markowe perfumy wcale nie muszą być drogie. Wystarczy poszukać odpowiednich okazji lub skorzystać z sezonowych wyprzedaży – dzięki temu można kupić wybrany zapach w znacznie obniżonej cenie, bez ryzyka utraty jego wysokiej jakości.

 

Powiązane artykuły