4 Fashion Week w Łodzi

Spis treści

Łódzka Manufaktura już po raz czwarty zamieni się w oazę mody. W dniach 2-4 października odbędą się tam pokazy kolekcji młodych projektantów i gości specjalnych oraz marek, które są dostępne w galerii.

Hasło imprezy to: „Pod dachami Paryża”, a towarzyszące głównym pokazom będą nawiązywać do atmosfery Paryża. Wybieg, na którym zostaną przedstawione kolekcje będzie umieszczony w centralnym punkcie galerii.

W piątkowy wieczór będą miały miejsce pokazy inspirowane stylem . Zobaczymy między innymi kolekcje Natashy Pavluchenko, Eli Pierzchalskiej, Kamili Zielińskiej, Sylwestra Krupińskiego. Piątek to też dzień dla gości specjalnych.  Podczas wieczoru zorganizowany zostanie recital piosenki francuskiej w wykonaniu wokalistki Agnieszki Grejnert, a swoje kolekcje zaprezentuje Viola Śpiechowicz i Marcin Giełbutowski. Następnie organizatorzy zaproszą gości na nocne zakupy w wyselekcjonowanych sklepach w Manufakturze. Prowadzeniem wieczoru vip zajmie się Joanna Horodyńska.

Organizatorzy zadbali nie tylko o obecność sław mody ale i o niesamowitą atmosferę. Każdy z odwiedzających Łódzką Manufakturę będzie mógł poczuć się tu jak w Paryżu. Imitacje najsłynniejszego miasta miłości zapewnią: rewia w stylu Moulin Rouge, popisy kabaretowe, plac artystów wzorowany na Du Tertres. Wszystko to przy dźwiękach Edith Piaff i Charles’a Aznavoure’a.

Powiązane artykuły